in

Tipy ako stráviť s partnerom Valentína

Samozrejme, romantické reštaurácie su pekné, ale mohli by ste tohtoročný Valentín prežiť netradičnejšie. 

Nie je potrebné pociťovať zbytočný stres, má to byť deň plný nehy, lásky a pochopenia. Jednoducho si s partnerom vyberte aktivitu, pri ktorej sa obaja budete cítiť vynimočnejšie ako počas bežného spoločného večera. Prinášame vám zopár tipov:

1. Noc v príjemnom hoteli – zmeňte prostredie a doprajte si Valentínsku noc v hoteli. Môžete si nechať priniest večeru na izbu, alebo si rezervovať hotelový wellness. Taktiež si môžete ráno vychutnať raňajky v posteli.

2. Spoločná hodina tanca – skúste sa s partnerom ponoriť do sveta hudby a tanca a vykročte spoločne na parket. Nechajte sa ovládať rytmom hudby a splyniete do krásnej harmónie. 

3.  Víno a syr – veľmi dobrý nápad aj pre skupinu priateľov. Skúste zavolať aj iné páry z vášho okolia a užite si večer plný zábavy s ochutnávkou vín a syrov. 

4. Múzeum – ak máte radi umenie, skúste sa pozrieť na novú expozíciu a rozprávajte sa o svojich dojmoch z jednotlivých kuskov umenia.

5. Spoločný kúpeľ – využívate vaňu iba na rýchlu rannú alebo večernú sprchu? Skúste ju napustiť teplou vodou, pridajte éterický olej alebo kúpeľovú bombu a zabudnite na svoje problémy. Samozrejme nezabudnite na sviečky, hudbu a možno aj pohár vínka. 

6. Filmový maratón – spoločné ležanie na gauči pred televízorom alebo na posteli pri laptope môže taktiež naplniť váš spoločný čas. Vyberte si pár filmov, ktoré si túžite už dlhšie pozrieť, k tomu si uvarte alebo objednajte večeru a romantický večer pod dekou je za dverami. 

7. Noc pod hviezdami – ak máte s partnerom radi kempovanie je to ideálna voľba pre vás. Stačí vziať stan, spacáky, ďalekohľad pre krásny výhľad na hviezdy a teplý čaj v termoske. 

8. Klzisko – nájdite korčule a zájdite si na najbližšiu ľadovú plochu trochu sa rozhýbať. Ak by ste aj padali, budete tam mať niekoho, kto vás chytí! Nezabudnite na teplý čaj alebo varené víno.

9. Vlastný zoznam – vytvorte si s partnerom (pre partnera) zoznam miest, reštaurácii, pesničiek alebo čohokoľvek, čo vás sprevádzalo na doterajšej spoločnej ceste. Takto si môžete oživiť spomienky a vyznať si lásku netradičným spôsobom. 

Snáď sa inšpirujete našim zoznamom, hlavne nezabudnite na to, že sa stačí riadiť srdcom a krásny spoločný deň vás neminie. 

Tento príspevok bol vytvorený cez naš úžasný formulár. Vytvor svoj príspevok!

Člen

Napísal/a Katka

Roky Členstva

Čo si o tom myslíš?

Napísali svojím polovičkám, "Chcem dieťa". Z odpovedí od

Mladí sa priznali: Toto sú najabsurdnejšie dôvody na rozchod